רפואה אלטירנטיביט

 

 רפואה משלמה

 

Introspect, מהו?

מערכת האבחון הרפואית הממוחשבתת, הרפוא האלטרנטיבית

Introspect משומשת כיום בהצלחה ברחבי העולם. המערכת הייחודית הזו, אשר נוחה למשתמש, מאפשרת סריקה של כל איברי הגוף ~ לפי תלונות המתלונן ~ ומאפשרת אבחון פתולוגיות בגוף האדם בתוך פרק זמן של שעה וחצי בלבד.

להלן מספר נקודות עיקריות אותן ניתן לבדוק עם מערכת הIntrospect:

 • אבחון של המחלות הקיימות; אקוטיות וכרוניות כאחד.
 • אבחון של וירוסים, חיידקים ואלרגנים למיניהם.
 • הערכה של נטיית / רגישות של הנבדק למחלות.
 • מציאת סימפטומים מוקדמים למחלה לפני התפרצות המחלה.

אנחנו בIntrospect שמנו את נוחיות המשתמש בזמן הבדיקה במקביל למקצועיות האבחון, המתבצעת ע”י רופא בלבד. אופן תהליך האבחון מתבצע בדרך הבאה:

תהליך האבחון הינו נוח ואינו דורש השקעה רבה מהנבדק. זמן האבחון נמשך כשעה וחצי בו מיוחסת התמקדות באיברים מסויימים; הנקבעים כגורמי התלונות של הנבדק ע”י הרופא במהלך תשאול המתבצע לפני תחילת האבחון. בתחילת האבחון ~ לאחר התשאול ~ מתבקש הנבדק לשבת או לשכב ~ לפי נוחיותו ~ ולשים אוזניות אשר פולטות גלים אלקטרומגנטים.

אז מהו?                    Introspect         

 1. נמאס לכם להמתין לתוצאות של הבדיקות?
 2. רוצים לדעת מה מצב הבריאות שלכם עכשיו?
 3. רוצים לגלות את המחלות לפני שהן מתפרצות?

 

   !Introspect הוא התשובה בשבילכם                   


 

: שאלות נפוצות

שאלה: האם יש צורך להתכונן לאבחון?

תשובה: אין צורך להתכונן לאיבחון.

שאלה: כיצד מתבצע תהליך האבחון?

תשובה: לפני תחילת האבחון מתבצעת שיחת תשאול בין הרופא המאבחן לבין הנבדק לפיה הרופא מגדיר את תלונותיו של הנבדק למערכת המחשב של Introspect. לאחר הכנסת הגדרות למערכת, האבחון מתחיל ומתבצע באופן אוטומטי ע”י המערכת.

שאלה: האם הבדיקה הזו מסוכנת? האם במהלך הבדיקה מוקרנת קרינה ? שמסכנת את בריאות הנבדק

תשובה: לאחר מבדקים רבים נקבע כי הבדיקה כלל לא מסוכנת. במהלך הבדיקה המכשיר פולט גלים אלקטרומגנטים אשר עומדים בתקן הקרינה הבין לאומי. ניתן לבצע את האבחון על ילדים; החל מגיל שנתיים, לנשים בהריון ואפילו לחולים אונקולוגים, למעט אנשים בעלי קוצב לב.

שאלה: איזה מחלות ניתן לאבחן עם? Introspect

תשובה: האבחון של Introspect מסוגל לאבחן מגוון רב של מחלות. להלן התמקדות בנקודות העיקריות אותן ניתן לבדוק עם המערכת:

 • אבחון של פתולוגיות קיימות; אקוטי וכרוני כאחד.
 • אבחון של וירוסים, חיידקים ואלרגנים.
 • הערכה של נטיית הנבדק למחלות.
 • אבחון של סימפטומים מוקדמים למחלות לפני התפרצותן.

שאלה: מה מקבל הנבדק לאחר השלמת האבחון?

תשובה: לאחר השלמת האבחון, מקבל הנבדק את תוצאות האבחון, בנוסף להמלצה לפנייה לרופא מומחה בהתאם לתלונותיו של הנבדק ותוצאות הבדיקה.

שאלה: מהן החסרונות של הבדיקה?

תשובה: איננו מבצעים אבחון לאנשים בעלי קוצב לב.

שאלה: ?האם כל אחד יכול לאבחן עם מכשיר הIntrospect

תשובה: כלל לא! רק רופא, בעל רקע רפואי מקצועי רשאי לבצע את האבחון עם מערכת Introspect.

 

 

        Introspect רבים מעוניינים לדעת איך פועלת מערכת האבחון הממוחשב?

להלן הסבר קצר על הטכנולוגיה של מערכת זו.

מערכות אבחון לא ליניארי הן טכנולוגיות רפואיות מתקדמות שניתן לשייכן לפריצת דרך בעלות עתיד מזהיר. מדובר במכשור אבחון יחיד במינו המבוס על ניתוח ספקטראלי של שדות מגנטים טורבולנטים של מבנים חיים.

מערכות הNLS מאפשרות קבלת מידע מךא באשר למצב הבריאותי ותופעות ראשוניות של מחלות שונות, דבר שלא ניתן לעשותו בעזרת אף אחת מהשיטות הקיימות כיום. בעזרת השיטות הקיימות ניתן לאבחן רק תהליכים קיימים ומגובשים ולא אלה המתהווים. ניסויים רבים מאשרים את ההנחה בדבר קיום קשר הדדי בין שדות מגנטים למערכות ביולוגיות, כי השדות המגנטים משמשים לקיום קשר הדדי פנים וחוץ תאי במערכות ביולוגיות. לשדה מגנטי טורבולנטי תפקיד חיוני בחילופי מידע בין ובתוך מערכות ביולוגיות. כיצד, אפוא, מזהות מערכות ביולוגיות את המידע הרלוונטי ומפרידות אותו מ”רעשי“ הרקע? כיצד מתבצעת התקשורת בתוך התא ובין התאים?

חקר שדות אנרגיה צביא למסקנה שבסביבת מערכות ביולוגיות קיים שדה מגנטי חלש ביותר הפועל בתדירויות נמוכות. בניסיון להבין את עולם השדות האנרגטים אנו התקרבנו להבנתה של תופעת ”השדה הביולוגי“ שעל קיומו מודעת האנושות עוד מימי הקדם והעדות לכך מהוות תורת הרפואה הסינית הקלאסית. גילויים מדעים העומדים בבסיס השיטה החדשה מהווים מעין השלמה טכנולוגית לחכמת הנצח של הרפואה המזרחית. בבסיס רפואה זו עומדת תפיסת האנרגיה הנקודתית כבסיס ליכולת לשלוט, לכוון ולהפעיל מערכות ביולוגיות.

למשל; שיטת המרידיאנים ברפואה סינית (בסיס לרפואת האקופונקטורה) פועלת כידוע, על עיקרון שך זרם ה”צ’י“ המסתורי. זרם זה דומה ואף זהה לזרימת פוטונים קוהרנטיים (בעלי קוטר של 0.5 - 1.5 מיקרון) התואמות את מהלך המרידיאנים הקלאסי עליו מבוססת רפואת האקופונטורה. לפי היגיון של תורת האנטרופיה הקוונטית; זרימת מידע בין מערכות מתבצעת מרחוק, באופן אסוציאטיבי ומקרי. הסיבה לכך היא בין היתר, הקוונטים של הקרינה האלקטרומגנטית להם אנרגיה תואמת את האנרגיה של פירוק הקשרים בתוך המבנה בסיסי של מערכת.

על בסיס עקרונותיה של תורה זו ניתן לקבוע שבמערכת ביולוגית במהלך חילופי מידע מתהווים מצבים בלתי יציבים. חוסר היציבות מעלה באופן חד את סיכויי פירוק המערכת. תופעה זו מונחת בבסיסה של מערכת האבחון החדשה ובמרכזה מכשיר עיבוד נתונים טלמטרי עבור ניתוח לא ליניארי Introspect.

מכשיר זה פועל על עיקרון הגברת אותות הנוצרים בעת פירוקה של מערכת בלתי יציבה. מבחינה פיזית מטאטרון מהווה מערכת מתנדים (אסוצילאטורים) אלקטרונים הנכנסים לתהודה עם קרינה אלקטרומגנטית בעלת מטען אנרגטי התואם את אנרגיית הפירוק של הקשרים העיקריים התומכים במבנה הגוף הנבדק. מומנטים מגנטים של זרמים מולקולרים מאבדים בהשפעת שדות פיזיקלים חיצוניים את כיוונם הראשוני ובשל כך מתפרקים המבנים הסיבוביים של האלקטרונים המוסטים של תאי העצב בקליפת המוח. תהליך זה גורם להתהוותם של מצבים בלתי יציבים בתאים אלו ופירוקם הוא המגביר את האות המחולל.

המערכת, הכוללת את המכשיר ואת התוכנה המתאימה מאפשרת ליצור פעילות ביו-אלקטרונית מוגדרת ונתונה של ניירוני המוח ועל רקע זה ניתן להגביר באופן רצוני אותות - החלשים בדרך כלל על רקע פלוקטואציות סטטיסטיות - ולהפריד ולפענח מידע הנמצא באותות אלו. מכשיר הIntrospect ”מאכן“ בשיטה מסוימת את הקרינה לפי מקור היווצרותה על מנת לפענחה ולהציגה על גבי צג המחשב. נוצר אפוא דגם וירטואלי של האיבר הנבדק בסדרת צבעים מסויימים. ישום מעשי של תורת כרומוקינטיקה קוונטית מאפשר להציג את ערכי האנטרופיה של כל מערכת כצבעי ספקטרום. אז הצבעים ישתנו מצהוב בהיר - ערכי אנטרופיה מינימלים - דרך כתוב אם אדום וארגמן ועד כמעט שחור - ערכי אנטרופיה מקסימליים. חישובים עדינים ומדוייקים יותר מאפשרים להבחין ולהפריד שורת מצבי קבע התואמים פוטנציאל אנטרופי מוגדר. בין מצבים אלו לתחומי הקרינה האלקטרומגנטית קיימת זיקה הדדית. צביעת המצג על גבי צג המחשב מאפשרת לרופא לבצע אבחון אינטואיטיבי של אזור הפגיעה בהומאוסטאז על גבי מצג האיבר. השוואת גווני הצבע ומיקומם על מצג הממוחשב וכן בחינת דינאמיקת השינויים על ציר הזמן מאפשרות הערכת תהליכי הפירוק של מבנים ביולוגים ולגבש חיזוי על מצב בריאותו של הנבדק.